Samolepicí fototapety – je to dobrý nápad?

Fototapeta na zeď v ložnici

Každý, koho čeká rekonstrukce nebo alespoň změna uspořádání, přemýšlí, jak si tento úkol usnadnit, aby ušetřil čas, energii, nervy a nepořádek, o nákladech nemluvě. Existuje jeden způsob, jak to udělat – fototapeta! Pokud máte kus zdi, který si přímo říká o využití, ale nákup více polic nebo závěsných drobností nepřipadá v úvahu, pak fototapeta jako výzdoba bude to pravé!

Moderní fototapety – nápad na módní interiér

Obrovský výběr vzorů vám může způsobit závratě, ale velmi příjemné! Každý si totiž může snadno najít perfektní fototapetu pro sebe, ať už s krajinou nebo s abstrakcí, ale i se zvířaty, květinami, a dokonce i s geometrickými vzory. Nalepení fototapety na zeď je velmi jednoduché – stačí jen trpělivost, přesnost a samozřejmě dokonale hladký povrch, a také příslušenství – vhodné lepidlo a hadřík na vyhlazování.

K dispozici jsou také samolepicí fototapety, které se lepí stejným způsobem jako nábytkové dýhy. Ti, kteří jsou zruční, zcela jistě ocení takové řešení – vyhnou se totiž skvrnám od lepidla nebo riziku jeho přebytku pod fototapetou. Jsou to prostě velké samolepky. Vyžadují stejnou přesnost a preciznost jako klasické fototapety, ale je mnohem snazší je odstranit z povrchu. Zajímavé je, že tyto moderní fototapety můžete nalepit na jakýkoli rovný povrch pod podmínkou, že je řádně připravený.

Jakou fototapetu zvolit do interiéru?

Moderní fototapety lákají svými vzory a jsou velmi oblíbenou volbou jak do ložnice, tak i do obývacího pokoje nebo dětského pokoje. Jakou fototapetu vybrat, je otázkou vkusu, a pokud jde o typ, je již známo, že mnohem pohodlněji se bude nalepovat samolepicí tapeta, která nevyžaduje lepidlo. Celý proces aplikace však vypadá úplně stejně. Je lepší mít někoho, kdo vám pomůže a přistupovat k práci s dostatkem času a trpělivosti.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář