Dekorace, které rychle a za málo peněz osvěží váš interiér

Fototapeta na dveře abstrakce - vlna

Říká se, že spojení „levně, rychlé a dobře“ neexistuje. Ukazuje se však, že to není úplně pravda! Každý, kdo hledá levný a rychlý způsob, jak osvěžit interiér, který přinese dobré výsledky, ho totiž snadno najde. Stačí sáhnout po fototapetách na dveře, díky nimž můžete bleskově změnit uspořádání, aniž byste museli vynaložit vysoké náklady.

Fototapety na dveře – malá velká změna!

Fototapety na dveře nejsou vytvořeny jen pro dekoraci. Budou se hodit k výzdobě interiéru, ale také v případech, kdy potřebujete rychle zachránit a renovovat staré, zničené nebo jednoduše neladící dveře, aniž byste museli kupovat nové. Můžete je nalepit jak na vstupní dveře, tak i do skříně, a efekt bude vždy překvapivě dobrý.

Výběrem prostorových fototapet na dveře navíc můžete vytvořit efekt optického zvětšení interiéru. Stačí si vybrat motiv mostu nebo silnice. Pokud je místnost příliš velká, chladná, nepříjemná, můžete se rozhodnout pro fototapetu na dveře plnou tmavých, ale i teplých barev, díky nimž bude interiér trochu útulnější. Pokud si vyberete světlou, pastelovou, jemnou fototapetu, malá místnost se rozjasní a prosvětlí.

Fototapeta na dveře – hit nebo ostuda?

Rozhodně hit! Dveře jsou zřídkakdy dekorací, ale výměna za nové může někdy znamenat velký finanční náklad, který zahrnuje například nejen výměnu křídla, ale i zárubní. Fototapety na dveře ušetří peníze a čas, protože jejich lepení je rychlé a bezproblémové.

Pokud jde o skříně, je docela v módě a zároveň praktické koupit nábytek z druhé ruky. Někdy však výhodná koupě vyžaduje kompromisy – v takovém případě vám fototapeta na dveře pomůže dosáhnout vysněného efektu tím, že zakryje barvu nábytku, která se do místnosti příliš nehodí. Moderní fototapeta nejen změní staré dveře, ale promění celý interiér a vdechne mu nový charakter.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář