Ciťte se doma stylově a v teple – Vybíráme bačkory pro ni i pro něj

Žena v bačkorách

Hledáte-li kvalitní a hřejivou obuv na doma, která bude zároveň trendy, můžete se podívat na nabídku pánských a dámských bačkor. Tyto kousky můžou mít různý styl a podobu. Na následujících řádcích si tak na tento model obuvi na doma posvítíme pěkně z blízka. Tak tedy čtěte a nechte se inspirovat společně s námi!

Jaké dámské bačkory vybrat na letošní sezónu?

Stylové dámské bačkory mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme nízké i kotníčkové kousky. Jste-li zimomřivé typy, můžeme vám doporučit zejména vyšší zateplené kotníkové bačkory pro ženy. Uvnitř nich je většinou tzv. beránek nebo kožíšek, díky kterému zůstanete v teple za každé situace. Na doma pak oceníte i dámské bačkory, které se pohodlně nazují. Nazouvací kousky jsou velmi praktické a mj. se hodí i na cestování. Jestliže tedy jezdíte v zimě s oblibou na hory, můžete si nazouvací modely dámských bačkor přibalit do zavazadla.

Dámské bačkory
Dámské bačkory

Vsadit můžete opět i na kousky s příjemným beránkem, který i v takto postaveném modelu boty zahřeje. In budou letos i dámské bačkory s hravými bambulkami nebo kousky se vzory a s motivy. V módě budou ty norské a také zvířecí. I doma vám to přeci může na gauči slušet. Kvalitní a trendy dámské bačkory jsou ženám k mání i na e-shopu CCC. Sortiment je zde široký a ceny zase příjemně nízké.

Bačkory dámské
Bačkory dámské

Které pánské bačkory budou ty pravé do letošních outfitů na doma?

Oblíbené pánské bačkory mohou mít různý design i provedení. Pánové si oblíbili především minimalistické modely, které se hodí k nejrůznějšímu typu oblečení. Pánové volí velmi často bačkory v jednobarevném provedení. Letos budou in převážně přírodní odstíny barev. Tmavě modré, zelené i krémové pánské bačkory na doma tak budou výbornou volbou.

Bačkory pánské
Bačkory pánské

Vsadit však mohou muži i na černou klasiku. Tady jde o barvu univerzální, která z módy nevychází. Dále si muži pochvalují také bačkory s potiskem. Většinou se jedná o model s výraznějším logem některé z módních značek. In jsou i kostkované pánské bačkory. Tento vzor se do módy cyklicky vrací a právě teď je čas na to ho vynést na světlo světa. Také pánské bačkory nabízí oblíbený obchod CCC. Zde je to vždy sázka na jistotu.

Pánské bačkory
Pánské bačkory

Jak vybrat správnou velikost dámských a pánských bačkor, aby se nám pohodlně nosily?

Aby se nám dámské nebo pánské bačkory dobře nosili, měli bychom si je vybrat ve správné velikosti. A jak na to? Není na tom nic složitého. Jestliže nakupujete rádi na e-shopech, vezměte si k tomu na pomoc i klasický krejčovský metr. Díky němu pak pečlivě změřte vnitřní vložku jiné boty, která vám dobře sedí. Naměřené výsledky pak na závěr už jen porovnejte s velikostní tabulkou vybraného výrobce. Různé značky mají totiž nuance v číslování.

Budete-li správně měřit a pečlivě porovnávat, snáze se vyhnete nechtěným reklamacím. Ani s těmi to však není u ověřených prodejců žádná potíž. Za ověřeného prodejce dámských a pánských bačkor můžeme považovat např. společnost CCC. Jednání směrem k zákazníkovi je zde na výborné úrovni a kromě nákupů online si můžete zajít i do kamenného obchodu. Budete-li si kupovat bačkory pro dámy či pány přímo v prodejně, můžete si vyzkoušet i více velikostí obuvi a vybrat si podle bačkory na doma podle vašeho pocitu.

Zdroj obrázku: Freepik.com

5/5 - (1vote)

Napsat komentář